Biz Kimiz ?

testplus-adresŞirketimiz 2007 yılından beri sektörde  test ve belgelendirme sektöründe   tecrübeli teknik uzmanların liderliğinde  faaliyetine başlamış olup,   güçlü onaylanmış kuruluşların partnerliğinde ürün uygunluğu değerlendirmesi konusunda faaliyet göstermektedir.
Farklı disiplinlerden gelen tecrübeli kadromuz ile kalite ve güvenliğiniz konusunda dünyaya açılan kapınız olma prensibiyle çalışmaktayız.

Müşteri taleplerine göre oluşturulan özel test ve muayene hizmet planının yönetmelik ve standartları karşılayacak şekilde tecrübeli ve uzman kadromuzun tecrübeleri eşliğinde tamamlanır ve raporlanır.
CE İşaretlemesi dışında  E İşaretlemesi, Kuzey Amerika Onayları(CSA/UL), SASO , ESMA Uluslararası onaylar konusunda test ve belgelendirme imkanları sunabilmekteyiz.

Amacımız
Faaliyet konularımızda kaliteli, güvenilir şekilde hizmet vererek ülkemizde ve coğrafyamızda tercih edilen ve takip edilen uluslararası test, muayene ve belgelendirme kuruluşu olmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Kendi alanında uzman, ülkemize değer katabilecek uluslararası onaylanmış kuruluşlar ve laboratuvarlar  ile işbirliği yapmaktayız. Bu çalışmalardaki temel amacımız işbirliği yaptığımız kuruluşların bilgi birikimlerini ülkemizdeki üreticilerimize katma değer olarak kazandırmaktır.

Stratejimiz
Bilginin en büyük güç olduğunu bilen uzman kadromuzla Dünya çapındaki teknik mevzuat ve standartları sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla mümkün olan en kısa sürede değerli müşterimizin ihtiyaçlarına, taleplerine çözüm üretmektir.

TESTPLUS OLARAK NE YAPIYORUZ?

SERTİFİKASYON

Avrupa Birliği yönetmelikleri ve standartları kapsamında uygunluk değerlendirme, risk analizi, test, denetim, muayene, raporlama ve akredite, desteğe uygun sertifikasyon hizmeti

Detay
Detay

TESTLER

Avrupa Birliği yönetmelikleri ve standartları kapsamında ilgili harmonize standartlara göre güvenlik testlerinin gerçekleştirilmesi

Detay
Detay

RAPORLAMA

Avrupa Birliği yönetmelikleri ve standartlarına göre yapılan uygunluk değerlendirme hizmeti sonucu alınan test verileri doğru bir şekilde raporlanması

Detay
Detay

SADECE SERTİFİKA DEĞİL DOĞRU MÜHENDİSLİK VE ÜRÜN GELİŞTİRME

TESTPLUS ürün belgelendirme konusunda doğru bilgi , birikim ve uzun yılların tecrübesine sahip uzman kadrosuyla, yönetmelik ve standartlara tam uygunluk ile ürün geliştirmeye katkı ve kalite odaklı ürün belgelendirme ve uygunluk değerlendirme hizmetini garanti ediyor.

Konuşmaya Başlayın!
1
Hemen Teklif Alın!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?